טיפולים אסתטיים

טיפולים אסתטיים

הבהרת שיניים

מרפאתנו מציעה מגוון טיפולים יעילים  ומודרניים להלבנה והסרת כתמים מהשיניים.

 

כתר זירקוניה

כתרי הזירקוניה הינם המילה האחרונה בטכנולוגית החומרים של רפואת השיניים, כתרים אלו הם תוצאה ישירה של עלייה במודעות לאסתטיקה דנטלית אשר יצרה צורך בחומרים חדשים, חזקים יותר וטבעיים יותר למראה במיוחד לגבי שיניים קדמיות. זירקוניה הוא חומר דמוי יהלום מלאכותי שאינו מכיל מתכת כלל, אך יש לו חוזק מכני העולה על זה של מתכת ויתרונות רבים ההופכים אותו לחומר גלם מושלם לייצור כתרים חזקים במראה טבעי. הכתרים במרפאתנו מיוצרים מחומרי הגלם של היצרנים המובילים בעולם. 

רוב כתרי השיניים עשויים משני חומרים. חלקם החיצוני עשוי חרסינה, מתחת לחרסינה ועל השן עצמה יש לכתר בסיס. על פי רוב –  בסיס זה עשוי מתכת, העשויה לגרום עם הזמן  לנסיגת חניכיים או הופעה של פס כחול (או שחור) על החניכיים וסביב  הכתר. הסיבה לתופעה זו היא חשיפה של נקודת החיבור של הכתר, חשיפה לחיידקים ולכלוך הגורמים לצביעה .תופעות אלו נמנעות כליל על ידי שימוש בכתרי זירקוניה.

 

לכתרי זירקוניה יתרונות רבים על פני כתרים אחרים:

  1. מכיוון שלא משתמשים במתכת בכתר זה – האור העובר דרך החרסינה מקנה לכתר מראה מאוד טבעי.
  2. ניתן לחקות בעזרת זירקוניה כמעט כל גוון של שן.
  3. כתר הזירקוניה מתאים יותר לחניכיים. לפיכך, שולי כתר על בסיס זירקוניה אינם בולטים לעין ונראים טוב יותר מכתרי מתכת. סיבה נוספת לצביעת החניכיים על ידי הכתרים היא תגובת החניכיים לכיפת המתכת שבכת החרסינה.
  4. ניתן להרכיב את כתר הזירקוניה בגובה החניכיים או אף מעליהם, ובכך להימנע מגירוי מיותר העלול לפגוע בחניכיים.
  5. כתרי זירקוניה לא יצבעו את החניכיים בכחול או בשחור. בניגוד לכתרי חרסינה שבוצעו על מתכת.
  6. בשונה מכתרים אחרים – החניכיים אינן דוחות את החרסינה ממנה עשוי הכתר ולכן יש סיכוי קטן הרבה יותר להיווצרות של דלקת חניכיים.

כתר הזירקוניה יקר יותר מאשר כתרי המתכת. בשל עלות הגבוהה של חומרי הגלם והעיבוד הנדרש כדי לקבל כתר מחומר הגלם. כתרי הזירקוניה מומלצים במיוחד לאנשים בעלי חניכיים רגישות או רגישות למתכות.

 

העלמת קמטים בעור ובשפתיים 
בריאות החך והשיניים הם חלק חשוב במראה פניכם  אך מרפאתנו בראשות דר' אלחנן אינה עוצרת כאן ומאמינה כי טיפול מושלם אינו נגמר רק בחך ובשיניים. המרפאה מקדמת את רפואת השיניים בגישה האסטטית ומציעה טיפולים עור ושפתיים החשובים לשלמות האסטטית של הפנים. במרפאה תוכלו לקבל מגוון טיפולי מילוי והעלמת קמטים המשלימים את המהלך לשמירה על בריאות הפה והפנים שלכם. 

הטיפולים מבוצעים בשימוש קפדני בשיטת הזרקת בוטוקס ורסטלין.

הבוטוקס הוא תכשיר רפואי נפוץ ונעשה בו שימוש נרחב בישראל ובעולם כולו במסגרת תחומים שונים של הרפואה. הטיפול אפקטיבי לטיפול בטשטוש קמטים באזור הפה, העיניים והגבות ושרירי הפנים הצידיים.

כל הטיפולים בהעלמת קמטים בבוטוקס מתבצעים ע"י רופא שהוכשר ומחזיק בכל האישורים להעניק טיפולים אלו. 

רסטילן, חומר מילוי, עיקר שימושיו: עיבוי שפתיים, מילוי קמטים והענקת נפח באזור הלחיים. 

ניתן להזריק רסטילן בקמטים שבין האף לפה, מתחת לעיניים לטיפול בעיניים שקועות, מעל השפה העליונה, בזויות הפה, עיצוב עצמות לחיים והענקת ווליום, באזור הצוואר והידיים וכמובן לעיבוי שפתיים.

טיפולים אסתטיים