טיפולים משמרים

טיפולים משמרים

מגוון טיפולי השיניים במרפאה של דר' אלחנן, מעניק פתרון שלם ומקיף לכל בעיה ולכל המשפחה,המרפאה מטפלת בחולים בכל גיל: מבוגרים, ילדים ובני גיל הזהב.
 
כל תהליכי הריפוי נעשים תחת רמת סטריליזציה גבוהה ביותר, כוללים את כל החידושים והפיתוחים של עולם רפואת השיניים, ומביאים לידי ביטוי את השיטות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בתחום.

סתימות
במרפאה מגוון סוגי טיפולים למילוי חורים והשלמת חלקי שיניים, קימיים שני סוגים עיקריים:

  • סתימות אמלגם – סגסוגת של כסף וכספית.
  • סתימות לבנות – סתימות אסתטיות, מחומר מורכב סינטטי.

סתימה הינה תהליך לשחזור שן נגועה בעששת.עששת (חור בשן) נגרמת ע"י חיידקים המפרישים חומצה הפוגעת במבנה הגבישי של השן, ניתן למנוע עששת בעזרת צחצוח יסודי של השיניים והסרת הרובד החיידקי שעל גבי השיניים במברשת, משחת שיניים ומי פה המכילים פלואוריד.  

במרפאתנו ניתן לקבל טיפול בשיטות רבות לשחזור שיניים נגועות בעששת, על מנת לבחור חומר שחזור (סתימה) אידאלי לשן הנגועה -יש לבחון מספר רב של פרמטרים- רופאי השניים שלנו יסייעו לכם בבחירת חומר השחזור המתאים, לדוגמא – מספר שיטות:

  1. שחזורים מתכתיים (סתימות אמלגם) שחזורים חזקים ובעלי שרידות גבוהה לאורך זמן אך אינם אסתטיים ודורשים הסרה נרחבת יותר של חומר שן.
  2. שחזורים לבנים (סתימות לבנות) המותאמים לצבע השן. שחזור זה דורש טכניקה מיוחדת ותחזוקה בתדירות גבוהה יותר מאשר שיחזור אמלגם. חוזקם של החומרים המורכבים (לשחזורים לבנים).

משתפר כל הזמן ורופאי השיינים שלנו מתעדכנים ועובדים עם מיטב החומרים על מנת להעניק לכם שחזורים חזקים יותר ואסתטיקה טובה  יותר.
טיפול בשלב מוקדם מאפשר לרופא השיניים לשמר חומר שן בריא לשמירה על שיניים חזקות ובריאות.

 

טיפול שורש
טיפול שורש נדרש כאשר מזהים פגיעה במוך השן העלולה לגרום לכאבים עזים, רקבון ואובדן שיניים. 
בטיפול שורש -מסולקת רקמת מוך השן הנגועה, תעלות השורש של השן עוברות ניקוי ,חיטוי והשלמה בסתימה של חלל שנותר בעזרת חומר מילוי הנקרא גוטה-פרקה, חומר זה מונע חדירת חיידקים ונזק נוסף.

שיניים שעברו טיפול השורש הופכות לחלשות יותר ולכן הן עלולות להישבר בקלות גדולה יותר משן רגילה, לכן במקרים רבים עשוי רופא השיניים שלנו להמליץ על מיבנה וכתר לכיסוי השן, חיזוקה והגנתה מפני שבר.

טיפולים משמרים