טיפולי חניכיים

טיפולי חניכיים

במרפאתנו קיימות שינניות המתמחות במתן מענה מלא ומקצועי בטיפולי חניכיים. השינניות עוזרות גם בהדרכה לצחצוח ולתחזוקה מושלמת של השיניים והחניכיים.

טיפולי חניכיים השתלות עצם, שחזור חניכיים והרמת סינוס:
החניכיים הם הרקמה הרכה שנמצאת בתוך חלל הפה, החניכיים שומרות ומגנות על שורש השן ועצם הלסת. זיהומים שונים ברקמת החניכיים עלולים לגרום להתפתחות של עששת, נסיגת רקמה או עצם ולעיתים אף לנשירה של שיניים. 

מרפאתנו גאה לספק לכם את הטיפול הטוב ביותר לבעיות חניכיים ולהעמיד לרשותכם את מומחה החניכיים והמנתח דר' טייב יצחק. 

יתרונותיו הברורים של דר' יצחק כמומחה והצלחות הטיפולים שלו הם תוצאה ישירה של הקשר המתמיד שהוא מקיים עם עולם המחקר והאקדמיה של רפואת השיניים.

דר' יצחק מנהל את מרפאת השיניים בבית החולים האוניברסיטאי "הדסה" הר הצופים בירושלים.

 

מידע לפני ואחרי טיפול:
במקרה של בצקת ואדמומיות או דימום של החניכיים  יש להגיע אל המרפאה בהקדם על מנת לבדוק אם אין מדובר בדלקת חניכיים (Gingivitis). אבחון מוקדם של דלקת חניכיים יסייע לכם להמנע מדלקת מיסב השן וממחלות חניכיים חמורות יותר.

במקרה ואובחנה לכם מחלת חניכיים – כדאי להגיע אל השיננית אחת לשלושה חודשים, על מנת לעקוב ולטפל בבעיה הספציפית שנוצרה. חשוב לדעת שבמחלת החניכיים יש "שחקן" נוסף – והוא הגנטיקה.
לכן, הורים, שימו לב לילדכם, במידה ואתם סובלים ממחלת חניכיים, קיימת אפשרות שגם הם נושאים את הגן. בכלים החדישים שעומדים לרשותנו, ניתן לאבחן ולהתמודד מבעוד מועד.

 

שתלים דנטאליים:
מרפאתנו מתמחה בטיפול בבעיות של אובדן שיניים הן בעקבות חבלה חיצונית והן עקב התפתחות של זיהום, מחלה או כל סיבה אחרת. 

תחום השתלות השיניים במרפאה והשימוש בשתלים מתקדמים ובטכניקות חדשניות, מוביל את הדרך בשיטות הטיפול בבעיות אלו בארץ ומצטרף למהפכה שמשנה את רפואת השיניים בעולם כולו. 

לניתוחי השתלות השיניים במרפאה – הצלחה בלתי מוטלת בספק והם מספקים פתרון מצויין לבעיות שונות של חוסר בשיניים.

 

שיטת ההשתלה:
את השתלים השונים (מוברגים ובלתי מוברגים, צילינדריים ובעלי צורה של חרוט) שותלים באופן כירורגי אל עצם הלסת במקום בו אבדה שן או לא צמחה כלל, ועל השתל מולבש מבנה מיוחד המחזיק את הכתר (המחליף את כותרת השן).

במרפאתנו סוגים שונים של שתלים המספקים מענה לכל מצב רפואי ומבטיחים יכולת החזרת הלעיסה המלאה ושיפור האסטטיקה.

"בניגוד לאמונה הרווחת" גם אנשים עם מחלות סיסטמיות מסויימות כגון סכרת-יכולים לעבור השתלות, בתנאי שהסכרת מיוצבת ולא עוברת את ערך :200 בדם. גם אנשי הדור השלישי יכולים לעבור השתלה בהצלחה מרובה, וזאת כמובן כפוף למצב בריאות כללי ולצילום C.T. 

טיפולי חניכיים