טיפולים

טיפולי המרפאה

מגוון טיפולי השיניים במרפאה של דר' אלחנן, מעניק פתרון שלם ומקיף לכל בעיה ולכל המשפחה,המרפאה מטפלת בחולים בכל גיל.
 
כל הליכי הריפוי נעשים תחת רמת סטריליזציה גבוהה ביותר, כוללים את כל החידושים והפיתוחים של עולם רפואת השיניים, ומביאים לידי ביטוי את השיטות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר הקיימות בתחום.
טיפולי חניכיים

טיפולי חניכיים

במרפאתנו קיימות שינניות המתמחות במתן מענה מלא ומקצועי בטיפולי חניכיים. השינניות עוזרות גם בהדרכה לצחצוח ולתחזוקה מושלמת של השיניים והחניכיים.

טיפולים בהרדמה כללית

טיפולים בהרדמה כללית

במרפאתנו רופא מרדים המאפשר לכם להינות מטיפול ללא כאב בהרדמה כללית. דר' אלחנן הינו בעל הסמכה באישור משרד הבריאות לטיפולי שיניים בהרדמה כללית וסדציה. 

טיפולים משמרים

טיפולים משמרים

מגוון טיפולי השיניים במרפאה של דר' אלחנן, מעניק פתרון שלם ומקיף לכל בעיה ולכל המשפחה,המרפאה מטפלת בחולים בכל גיל: מבוגרים, ילדים ובני גיל הזהב.

טיפולים אסתטיים

טיפולים אסתטיים

מרפאתנו מציעה מגוון טיפולים יעילים ומודרניים להלבנה והסרת כתמים מהשיניים.

טיפולי שיננית

טיפולי שיננית

במרפאתנו צוות שינניות מקצועי ומוכשר ששם לו למטרה להמעיט ככל הניתן את הסבל ולהנעים את הטיפול וזאת מבלי להתפשר על ניקוי מקצועי ומדויק. 

טיפולים לגיל השלישי

טיפולים לגיל השלישי

גיל הזהב מביא אצלנו שינויים בגוף, השיניים אינן יוצאות דופן. ככל שאנו מתבגרים, תוצאות פעילותנו במשך השנים נגלות יותר לעין.

שיקום הפה

שיקום הפה

במרפאתנו מבוצעים מספר טיפולים לשיקום הפה: כתרים, כתרי זירקוניה ועקירות.

טיפול בגז צחוק

טיפול בגז צחוק

במרפאתנו ניתן לקבל את טיפולי השיניים לילדים ומבוגרים בליווי גז צחוק. גז הצחוק גורם לתחושת רוגע ונינוחות בזמן טיפול שיניים ומאפשר לטפל גם באנשים חרדים.